Lato 2017 Apartamenty nad Morzem Noclegi Wicie Jarosławiec 6 km Darłówko 10km

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Domu Bałtyckiego na wczasy w sezonie  LATO 2017 już od maja.

 
 
Oferujemy noclegi nad Morzem w apartamentach typu LUX. Plaża i Bałtyk są niemal na wyciągnięcie ręki. Brak przemysłu, naturalnie czyste środowisko, duża ilość aerozolu morskiego bogatego w  cząsteczki jodu, chloru i soli, łatwo dostępna i nieprzeludniona plaża sprawią, że każdy doceni zalety tego miejsca. Wicie, nadmorska wioska w gminie Darłowo, to obszar objety programem ochrony środkowiska Natura 2000

  Zapraszamy do  Rezerwacji.

Wymarzyliśmy sobie, że Dom Bałtycki będzie miejscem wyjątkowym: kameralnym i eleganckim, blisko Morza i z dala od zgiełku miasta.  I chętnie to marzenie zaprezentujemy naszym Gościom.


 

 

Nasze apartamenty nad Morzem to wygodne i atrakcyjne miejsce na Wasze wakacje!
 

Ofertę Domu Bałtyckiego szczególnie kierujemy do osób poszukujących noclegów nad Morzem w komfortowych warunkach apartamentu, połączonego z  aktywnością w korzystaniu z dobrodziejstw Morza Bałtyckiego. Plaża w Wiciu to niemal najczystsza  plaża nad polskim Morzem.  Atutem naszej lokalizacji jest zarówno cisza i spokój panujące w niewielkiej miejscowości, jak i bliskość Darłowa czy Jarosławca proponujących wiele wakacyjnych atrakcji. 

 
 
 

 

Środek polskiego wybrzeża przyciąga co roku tysiące turystów spragnionych wypoczynku, plaży i słońca. Jeżeli poszukujecie Państwo relaksu i spokoju, chcecie odpocząć po trudach intensywnej pracy, idealnym miejscem okazać się mogą właśnie nasze apartamenty

Pragniemy być dopełnieniem tego miejsca, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa nocleg nad Morzem w 8 komfortowo urządzonych kwaterach. Każdy apartament składa się z trzech pokoi: salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi sypialnych oraz łazienki.  Aneks kuchenny wyposażony jest  kompletnie dla i 6 osób. Telewizja cyfrowa i dostęp do Internetu dopełniają naszą ofertę. 

 

Jesteśmy przekonani, że  Państwa pobyt będzie udany!

 

 

Z A P R A S Z A M Y !

 

_________________________________________________

O P I N I E        N A S Z Y C H            G O Ś C I

 

 


facebook
Google+
ZAREZERWUJ!
REZERWACJE TELEFONICZNE
509 678 568