Wczasy nad Morzem LATO 2024 Wakacje

Znalazłeś noclegi ? Sprawdź atrakcje.
nocleginoclegi Wicieatrakcjeatrakcje

 

Rejsy na Bornholm
W trakcie pobytu w Darłowie i Darłówku każdy powinien poznać smak morskiej przygody odbywając rejs statkiem. 
W sezonie letnim (lipiec – sierpień) uruchamiane jest weekendowe połączenie promowe między Ustką a Nexo. Możesz więc wybrać się na prawdziwy rejs komfortowym katamaranem.
 
 
 
Rejsy Turystyczne - Tramwaj Wodny Darłowo
Latem rzeką Wieprzą z centrum do mostu rozsuwanego kursuje tramwaj wodny. Tramwajem wodnym można dopłynąć z Darłowa do nadmorskiej dzielnicy miasta Darłówka w okolice mostu rozsuwanego łączącego Darłówek Wschodni i Darłówek Zachodni.
Tramwaj wodny na rzece Wiepszy. Łączący on Darłówko z Darłowem. Tramwaj zaczyna swój rejs koło mostu rozsuwanego w Darłówku i dopływa do centum w Darłowie. Płynąc tramwajem można podziwiać niedostępne z lądu widoki. Jest on ciekawą alternatywą dla samochodu lub środków komunikacji zbiorowej.
Na trasie można zobaczyć zacumowane w porcie kutry rybackie oraz jachty żeglarskie. 
 
Jedyny na Pomorzu Bałtyckim kompleks wodny z morską wodą.
AquaPark Park wodny "Jan" w Darłowie jest jedynym tego rodzaju obiektem w środkowej części polskiego Wybrzeża. I mimo, że pomysł postawienia takiego obiektu kilkaset metrów od morskiej plaży wydaje się śmieszny, to biorąc pod uwagę średnią temperaturę wody w Bałtyku i kaprysy pogody nad naszym morzem, cieszy się on dużym zainteresowaniem turystów nie tylko w zimne pory roku. Jest obiekt średniej wielkości, bardzo nowocześnie urządzony - znajduje się tu 5 basenów, z tego jeden zewnętrzny. Jedną z atrakcji jest basen z wodą morską - jedyny taki w Polsce!
 
 
Drogi rowerowe Darłówko i okolice 
Startując rowerem w Wiciu można dojechać pasem nadmorskim do Jarosławca a nawet dalej. W drugą strone szlak prowadzi do Darłówka. Malownicza trasa wiedzie nową drogą  tuż za wydmą a następnie w lasku nadmorskim, dalej przez mierzeję między morzem a jeziorem Kopań. Przejeżdża się również przez przekop- połączenie jeziora z morzem. Z drogi doskonale widać morze, wiatraki oraz jezioro Kopań. Szlak jest zamknięty dla ruchu samochodowego, więc można się w czasie przejażdżki rowerowej rozkoszować wspaniałymi widokami, czystym powietrzem oraz niezmąconą ciszą.

 

Jarosławiec : Przystań kutrów rybackich

Niesamowite wrażenia zapewniają powracające wieczorem kutry rybackie, które są wyciągane linami na plażę. Przystań posiada dalbę wyciągową, grube stalowe liny do wyciągania kutrów, plażę do bazowania łodzi, a także plac utwardzony o powierzchni 966 m oraz akwatorium.   

 

 

 

 

 

facebook
Google+
ZAREZERWUJ!
REZERWACJE TELEFONICZNE
799 11 99 22