Dom Bałtycki Apartamenty Wicie - noclegi nad Morzem wakacje wczasy 2023


Oferujemy Państwu noclegi nad Morzem Bałtyckim w 8 nowych, eleganckich apartamentach. Komfortowo wyposażonych, położonych w miejscowosci Wicie (zaledwie 10 km od Darłowa i 6 km od Jarosławca). Lokalizacja bliska plaży jest naszą atrakcją i posłuży odwiedzającym nas Gościom.

Nasze apartamenty nad Morzem są idealne dla Gości chcących wypocząć na wybrzeżu, dla osób pragnących relaksu i oderwania się od codziennego zgiełku oraz rodzin poszukujących odpoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Jeżeli warunki tego wymagają, apartamenty mogą być ogrzewane.

W skład apartamentu o powierzchni 45 m2 wchodzą:

  • salon z aneksem kuchennym
  • 2 sypialnie
  • łazienka
  • taras lub balkon
 
  
W części wypoczynkowej salonu znajdują się: elegancki narożnik z funkcją spania dla 2 osób , ława, komoda oraz telewizor. W aneksie kuchennym jest wszystko co niezbędne do wspólnego przygotowania posiłków oraz duży stół . Stąd również można będzie wyjść na taras lub balkon, aby  zażywać kąpieli słonecznych lub wygodnie zjeść posiłek.
Jedna z sypialni jest wyposażona w 2 pojedyncze łóżka oraz szafy, druga zaś w w dwa pojedyncze łóżka, które można zamienić w łoże małżeńskie  oraz szafę i oczywiście niezbedne drobiazgi, jak chociażby lampki nocne.
Dla dzieci, po wcześniejszym zarezerwowaniu, oferujemy: łóżeczko (do lat 3), fotelik do karmienia,  wanienka do kąpieli, nocnik. Dla tych wszystkich, którzy nie chcą sami przygotowywać posiłków ofertą służą miejscowe stołówki, z możliwością wykupienia jedno czy też kilkudniowego żywienia.

 

facebook
Google+
ZAREZERWUJ!
REZERWACJE TELEFONICZNE
799 11 99 22